^Na górę
 • 1 Witamy na naszej stronie
  Szkoła Podstawowa nr 3 w Rypinie jest miejscem, gdzie stwarza się warunki do nauki dla wszystkich dzieci. Przekazujemy wiedzę, kształtujemy umiejętności uczniów i rozwijamy zainteresowania, motywując uczniów do rzetelnej i systematycznej pracy. Szkoła zapoznaje i uczy przestrzegania norm społecznych oraz pomaga rodzicom w procesie wychowania.
 • 2 W pracy nad kształtowaniem mądrości i dobroci przyświeca nam idea Jana Pawła II Patrona Szkoły: "W rodzinie i szkole nie może zabraknąć wychowania dla szacunku, dla życia, dla dobra i piękna ...".
  .
 • 3 Jesteśmy z dziećmi już od 1986 roku.
  Nasza filozofia nauczania to programy, które dostarczą naszym uczniom doskonałej wiedzy oraz rozbudzą w nich drzemiące talenty i nauczą kreatywnego działania. W naszej szkole panuje bardzo przyjazna atmosfera, dzięki której każde z dzieci czuje się docenione i zauważone. W czasie roku szkolnego staramy się współpracować także z rodzicami naszych dzieci, których opinie czy sugestie są dla nas bardzo istotne.
 • 4 Nasza szkoła:
  -dba o wszechstronny rozwój dziecka umożliwiający osiągnięcie dojrzałości szkolnej oraz sukcesu w szkole -prezentuje wysoki poziom pracy dydaktyczno-wychowawczej -kształtuje postawy dobra, tolerancji, poszanowania godności dziecka i człowieka -pielęgnuje patriotyzm oraz dziedzictwo kulturowe naszej dużej i małej Ojczyzny -prowadzi szeroką gamę atrakcyjnych, dodatkowych zajęć pozalekcyjnych
 • 5 Wspieramy dziecko w trudnej sytuacji rodzinnej i materialnej oraz pomagamy przezwyciężać niepowodzenia szkolne. Wspieramy rozwój ucznia, troszczymy się o jego bezpieczeństwo i zdrowie. Uwrażliwiając na piękno świata, wprowadzamy w świat kultury i sztuki. Uczymy szacunku i miłości dla tradycji i symboli naszej dużej i małej Ojczyzny.
  .
baner

OGŁOSZENIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W RYPINIE

1. Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Rypinie informuje, że rozpoczynają się zapisy dzieci do klasy pierwszej z obwodu naszej szkoły. Dla ułatwienia organizacji pracy szkoły, prosimy nie zwlekać z zapisem dziecka.

2. W okresie od 4 do 22 maja br. rozpoczyna się składanie wniosków w/s rekrutacji do szkoły dzieci spoza obwodu naszej placówki.

3. Wszelkie informacje dotyczące zapisów dzieci do szkoły, dostępne są na stronie internetowej szkoły oraz w sekretariacie.

 

Organizacja zapisów dzieci do Szkoły Podstawowej nr 3 w Rypinie w czasie trwania epidemii koronawirusa

 W związku z wprowadzeniem stanu epidemicznego oraz w trosce o bezpieczeństwo Państwa i nasze, zapisy dzieci do szkoły w tradycyjny sposób zostały wstrzymane. Można jednak spełnić ten obowiązek wrzucając wypełnione zgłoszenie oraz oświadczenie o zamieszkaniu dziecka do skrzynki, która w godzinach od 800 do 1600 będzie wystawiana przed głównym wejściem do budynku szkoły. Istnieje także możliwość przesłania w/w dokumentów (po zeskanowaniu) drogą mailową

na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Zapisy dzieci z obwodu szkoły:

Dokumenty do pobrania

Zgłoszenie dziecka do szkoły 2021 (tylko dzieci z obwodu SP3) - pobierz

Oświadczenie o zamieszkaniu dziecka (dotyczy dzieci z obwodu SP3) - pobierz

Rekrutacja dzieci spoza obwodu szkoły:

Dokumenty do pobrania

Wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły 2021 (dziecko spoza obwodu SP3) - pobierz

Informacja-potwierdzenie woli przyjęcia -rekrutacja (dotyczy dziecko spoza obwodu SP3) -

Obwód Szkoły Podstawowej nr3

Bielawki, Bohaterów Czerwca 1956, Cicha, Dojazdowa, Karczówka, Kolorowa, Marii Konopnickiej, Kostrzał, ks. Cz. Lissowskiego, Lisiny, Łączna, 1Maja, Malinowa, Mławska od Nr22parzyste, Młyńska, Zofii Nałkowskiej, Cypriana Kamila Norwida, Nowy Rynek, Ogrodowa, Polna, Bolesława Prusa, Radosna, Sadowa, Juliusza Słowackiego, Gustawa Sommera, Spokojna, Strażacka, Warszawska od nr 27, Wesoła, Wichrowa, Wiejska, Wilcza Łapa, Wiśniowa, Wspólna, Zacisze, Stefana Żeromskiego

 

 

 

Copyright © 2013. SP3 Rypin Rights Reserved.


Facebook youtube