^Na górę
 • 1 Witamy na naszej stronie
  Szkoła Podstawowa nr 3 w Rypinie jest miejscem, gdzie stwarza się warunki do nauki dla wszystkich dzieci. Przekazujemy wiedzę, kształtujemy umiejętności uczniów i rozwijamy zainteresowania, motywując uczniów do rzetelnej i systematycznej pracy. Szkoła zapoznaje i uczy przestrzegania norm społecznych oraz pomaga rodzicom w procesie wychowania.
 • 2 W pracy nad kształtowaniem mądrości i dobroci przyświeca nam idea Jana Pawła II Patrona Szkoły: "W rodzinie i szkole nie może zabraknąć wychowania dla szacunku, dla życia, dla dobra i piękna ...".
  .
 • 3 Jesteśmy z dziećmi już od 1986 roku.
  Nasza filozofia nauczania to programy, które dostarczą naszym uczniom doskonałej wiedzy oraz rozbudzą w nich drzemiące talenty i nauczą kreatywnego działania. W naszej szkole panuje bardzo przyjazna atmosfera, dzięki której każde z dzieci czuje się docenione i zauważone. W czasie roku szkolnego staramy się współpracować także z rodzicami naszych dzieci, których opinie czy sugestie są dla nas bardzo istotne.
 • 4 Nasza szkoła:
  -dba o wszechstronny rozwój dziecka umożliwiający osiągnięcie dojrzałości szkolnej oraz sukcesu w szkole -prezentuje wysoki poziom pracy dydaktyczno-wychowawczej -kształtuje postawy dobra, tolerancji, poszanowania godności dziecka i człowieka -pielęgnuje patriotyzm oraz dziedzictwo kulturowe naszej dużej i małej Ojczyzny -prowadzi szeroką gamę atrakcyjnych, dodatkowych zajęć pozalekcyjnych
 • 5 Wspieramy dziecko w trudnej sytuacji rodzinnej i materialnej oraz pomagamy przezwyciężać niepowodzenia szkolne. Wspieramy rozwój ucznia, troszczymy się o jego bezpieczeństwo i zdrowie. Uwrażliwiając na piękno świata, wprowadzamy w świat kultury i sztuki. Uczymy szacunku i miłości dla tradycji i symboli naszej dużej i małej Ojczyzny.
  .
baner

KLASA

WYCHOWAWCA

 
 

I A

mgr Zajączkowska  Małgorzata

 

I B

mgr Błasik  Katarzyna

 

II A

mgr Borowska  Hanna

 

II B

mgr Wiśniewska  Danuta

 

II C

mgr Goślicka  Anna

 

II D

mgr Sosińska  Elżbieta

 

II E

mgr Kluczyńska  Paulina

 

II F

mgr Ornowska  Marzena

 

II G

mgr Wesołowski  Jarosław

 

III A

mgr Niedbalska  Emilia

 

III B

mgr Mańkus  Anita

 

III C

mgr Jankiewicz  Mariola           

 

III D

mgr Pawłowska  Grażyna

 

III E

mgr Stanicka  Joanna

 

III F

mgr Zaleśkiewicz  Beata 

 
     
     

IV A

mgr Górecka  Barbara

 

IV B

mgr Grubalski Leszek

 

IV C

mgr WójtowiczNina

 

IV D

mgr Wiesława  Stawska

 

V A

mgr Wysocka  Agnieszka

 

V B

mgr Lewandowska  Joanna

 

V C

mgr Wiśniewska-Rybak  Agnieszka

 

V D

mgr Pawłowska  Bożena

 

VI A

mgr Dębowska  Katarzyna

 

VI B

mgr Sroka  Katarzyna

 

VI C

mgr Rzeszot-Zalewska  Anna

 

VI D

mgr Sopotnicka  Małgorzata

 

 

Copyright © 2013. SP3 Rypin Rights Reserved.


Facebook youtube