ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Dnia 01 września uczniowie klas 1, 2, 3 i 6 przychodzą do szkoły na godz. 9.00.

Uczniowie klas 1 i 2 zbierają się przed bocznym wejściem do szkoły (od strony Miejsko - Powiatowej Biblioteki Publicznej) i z wychowawcami przechodzą do wskazanych sal lekcyjnych.

Uczniowie klas 3 i 6 zbierają się przed głównym wejściem do szkoły i z wychowawcami udają się do wskazanych sal lekcyjnych.

Po zakończeniu wychowawcy odprowadzają klasy do drzwi wyjściowych.

Dnia 01 września uczniowie klas 4, 5, 7 i 8 przychodzą do szkoły na godz. 10.30.

Uczniowie klas 4 i 5 zbierają się przed bocznym wejściem do szkoły (od strony Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej) i z wychowawcami przechodzą do wskazanych sal lekcyjnych.

Uczniowie klas 7 i 8 zbierają się przed głównym wejściem do szkoły i z wychowawcami udają się do wskazanych sal lekcyjnych.

Po zakończeniu wychowawcy odprowadzają klasy do drzwi wyjściowych.

UWAGA!

Uczniowie oczekujący na wychowawców, zobowiązani są zachować obowiązujący w miejscach publicznych dystans społeczny, a przed wejściem do budynku założyć maseczki.

RODZICE/OPIEKUNOWIE NIE WCHODZĄ DO BUDYNKU SZKOŁY.

Rozpoczęcie roku szkolnego - godz. 9.00

1a – s. 9