^Na górę
 • 1 Witamy na naszej stronie
  Szkoła Podstawowa nr 3 w Rypinie jest miejscem, gdzie stwarza się warunki do nauki dla wszystkich dzieci. Przekazujemy wiedzę, kształtujemy umiejętności uczniów i rozwijamy zainteresowania, motywując uczniów do rzetelnej i systematycznej pracy. Szkoła zapoznaje i uczy przestrzegania norm społecznych oraz pomaga rodzicom w procesie wychowania.
 • 2 W pracy nad kształtowaniem mądrości i dobroci przyświeca nam idea Jana Pawła II Patrona Szkoły: "W rodzinie i szkole nie może zabraknąć wychowania dla szacunku, dla życia, dla dobra i piękna ...".
  .
 • 3 Jesteśmy z dziećmi już od 1986 roku.
  Nasza filozofia nauczania to programy, które dostarczą naszym uczniom doskonałej wiedzy oraz rozbudzą w nich drzemiące talenty i nauczą kreatywnego działania. W naszej szkole panuje bardzo przyjazna atmosfera, dzięki której każde z dzieci czuje się docenione i zauważone. W czasie roku szkolnego staramy się współpracować także z rodzicami naszych dzieci, których opinie czy sugestie są dla nas bardzo istotne.
 • 4 Nasza szkoła:
  -dba o wszechstronny rozwój dziecka umożliwiający osiągnięcie dojrzałości szkolnej oraz sukcesu w szkole -prezentuje wysoki poziom pracy dydaktyczno-wychowawczej -kształtuje postawy dobra, tolerancji, poszanowania godności dziecka i człowieka -pielęgnuje patriotyzm oraz dziedzictwo kulturowe naszej dużej i małej Ojczyzny -prowadzi szeroką gamę atrakcyjnych, dodatkowych zajęć pozalekcyjnych
 • 5 Wspieramy dziecko w trudnej sytuacji rodzinnej i materialnej oraz pomagamy przezwyciężać niepowodzenia szkolne. Wspieramy rozwój ucznia, troszczymy się o jego bezpieczeństwo i zdrowie. Uwrażliwiając na piękno świata, wprowadzamy w świat kultury i sztuki. Uczymy szacunku i miłości dla tradycji i symboli naszej dużej i małej Ojczyzny.
  .
baner

 

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Rypinie

 

 

Wychowawcy klas w roku szkolnym 2021/2022:

 

 

 1. Klasa 1 a – wychowawca p. Anna Goślicka
 2. Klasa 1 b – wychowawca p. Danuta Wiśniewska
 3. Klasa 1 c – wychowawca p. Elżbieta Sosińska
 4. Klasa 2 a – wychowawca p. Joanna Stanicka
 5. Klasa 2 b – wychowawca p. Anita Mańkus – w zastępstwie p. Aleksandra Kuczmarska
 6. Klasa 2 c – wychowawca p. Mariola Jankiewicz
 7. Klasa 2 d – wychowawca p. Grażyna Pawłowska
 8. Klasa 3 a – wychowawca p. Małgorzata Zajączkowska
 9. Klasa 3 b – wychowawca p. Katarzyna Błasik
 10. Klasa 3 c – wychowawca p. Marzena Anna Ornowska
 11. Klasa 3 d – wychowawca p. Marta Wyskiel
 12. Klasa 4 a – wychowawca p. Anna Krzyżanowska
 13. Klasa 4 b – wychowawca p. Magda Kozubowicz
 14. Klasa 4 c – wychowawca p. Beata Zaleśkiewicz
 15. Klasa 4 d – wychowawca p. Agnieszka Sobczyk – Chmielewska
 16. Klasa 5 a – wychowawca p. Agnieszka Wysocka
 17. Klasa 5 b – wychowawca p. Leszek Grubaski
 18. Klasa 5 c – wychowawca p. Joanna Lewandowska
 19. Klasa 5 d – wychowawca p. Jolanta Obrębska
 20. Klasa 6 a – wychowawca p. Katarzyna Sroka
 21. Klasa 6 b – wychowawca p. Katarzyna Dębowska
 22. Klasa 7 a – wychowawca p. Dorota Brodzińska
 23. Klasa 7 b – wychowawca p. Marek Murawski
 24. Klasa 7 c – wychowawca p. Anna Żebrowska
 25. Klasa 7 d – wychowawca p. Ewa Cywińska
 26. Klasa 7 e – wychowawca p. Dorota Sobierajska
 27. Klasa 7 f – wychowawca p. Barbara Lasińska
 28. Klasa 8 a – wychowawca p. Agnieszka Jadczak
 29. Klasa 8 b – wychowawca p. Aleksandra Lemańska
 30. Klasa 8 c – wychowawca p. Agnieszka Kloskowska
 31. Klasa 8 d – wychowawca p. Katarzyna Tuchalska
 32. Klasa 8 e – wychowawca p. Barbara Górecka
 33. Klasa 8 f – wychowawca p. Gabriela Budna

 

Copyright © 2013. SP3 Rypin Rights Reserved.


Facebook youtube