Klasa 2 a wybrała się na cmentarz parafialny

19 października 2017r. z okazji zbliżającego się Święta Zmarłych, klasa 2 a wybrała się na CMENTARZ PARAFIALNY.
Dla dzieci to była doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o swoim mieście i mieszkańcach, których już nie ma. Celem spaceru było oddanie hołdu żołnierzom, którzy zginęli w walce o wyzwolenie miasta z okupacji oraz zapalenie zniczy na ich grobach.
W powrotnej drodze odwiedziliśmy Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Pogoda pozwoliła na skorzystanie z atrakcji przygotowanych przez naszą panią. Był czas na zabawę na placu zabaw, ćwiczenia na siłowni, zjedzenie smacznego śniadanka, rozwiązanie rebusów i wykazanie się wiadomościami przyrodniczymi w trakcie zajęć w terenie. Dotlenieni jesiennym powietrzem, z kolorowymi bukietami liści, we wspaniałych humorach wróciliśmy do szkoły.