Klasy 3b i 3d w Ośrodka Edukacji Ekologicznej Górznieńsko - Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego

Uczniowie klasy III b I III d na początku października wybrali się na wycieczkę do Ośrodka Edukacji Ekologicznej Górznieńsko - Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego w Rudzie koło Górzna. Dzieci uczestniczyły w zajęciach poświęconych budowie lasu i zwierzętom w nim mieszkającym. Obejrzały ciekawą prezentację multimedialną połączoną z quizem, w którym trzeba było dopasować zwierzę do właściwego "mieszkania". Następnie wykonały ciekawą pracę plastyczną z wykorzystaniem pieczątek przedstawiających zwierzęta leśne. Kolejnym etapem wycieczki było wyjście w teren i obserwacje przyrodnicze w lesie. Po powrocie ze spaceru czekał na dzieci poczęstunek - kiełbaski z grilla, które na świeżym powietrzu wszystkim bardzo smakowały. Wycieczkę zorganizowały wychowawczynie Elżbieta Sosińska i Danuta Wiśniewska.