Udział uczniów z klasy 3c w lekcji muzealnej o tematyce patriotycznej ,,Polskie symbole narodowe''

8 listopada 2017 r. uczestniczyliśmy w lekcji muzealnej o tematyce patriotycznej ,, Polskie symbole narodowe''. Podczas której, mieliśmy możliwość poznania i pogłębienia wiedzy na temat losów naszej Ojczyzny.

Dzięki pełnemu profesjonalizmowi oraz pasji historycznej p. Andrzeja Szalkowskiego dyrektora Muzeum Ziemi Dobrzyńskiej uczniowie klasy 3 ,, c'' poznali losy naszego narodu, który zmagał się o odzyskanie upragnionej niepodległości. W przystępny sposób Pan Szalkowski przedstawił dzieje naszego narodu, który walczył o upragnioną wolność. Patriotycznym akcentem było wykonanie przez nas kotylionów w barwach narodowych.

Serdecznie dziękujemy Dyrektorowi muzeum za poświęcony czas oraz krzewienie patriotyzmu wśród najmłodszych pokoleń.