^Na górę
 • 1 Witamy na naszej stronie
  Szkoła Podstawowa nr 3 w Rypinie jest miejscem, gdzie stwarza się warunki do nauki dla wszystkich dzieci. Przekazujemy wiedzę, kształtujemy umiejętności uczniów i rozwijamy zainteresowania, motywując uczniów do rzetelnej i systematycznej pracy. Szkoła zapoznaje i uczy przestrzegania norm społecznych oraz pomaga rodzicom w procesie wychowania.
 • 2 W pracy nad kształtowaniem mądrości i dobroci przyświeca nam idea Jana Pawła II Patrona Szkoły: "W rodzinie i szkole nie może zabraknąć wychowania dla szacunku, dla życia, dla dobra i piękna ...".
  .
 • 3 Jesteśmy z dziećmi już od 1986 roku.
  Nasza filozofia nauczania to programy, które dostarczą naszym uczniom doskonałej wiedzy oraz rozbudzą w nich drzemiące talenty i nauczą kreatywnego działania. W naszej szkole panuje bardzo przyjazna atmosfera, dzięki której każde z dzieci czuje się docenione i zauważone. W czasie roku szkolnego staramy się współpracować także z rodzicami naszych dzieci, których opinie czy sugestie są dla nas bardzo istotne.
 • 4 Nasza szkoła:
  -dba o wszechstronny rozwój dziecka umożliwiający osiągnięcie dojrzałości szkolnej oraz sukcesu w szkole -prezentuje wysoki poziom pracy dydaktyczno-wychowawczej -kształtuje postawy dobra, tolerancji, poszanowania godności dziecka i człowieka -pielęgnuje patriotyzm oraz dziedzictwo kulturowe naszej dużej i małej Ojczyzny -prowadzi szeroką gamę atrakcyjnych, dodatkowych zajęć pozalekcyjnych
 • 5 Wspieramy dziecko w trudnej sytuacji rodzinnej i materialnej oraz pomagamy przezwyciężać niepowodzenia szkolne. Wspieramy rozwój ucznia, troszczymy się o jego bezpieczeństwo i zdrowie. Uwrażliwiając na piękno świata, wprowadzamy w świat kultury i sztuki. Uczymy szacunku i miłości dla tradycji i symboli naszej dużej i małej Ojczyzny.
  .
baner

  ZABAWA KARNAWAŁOWA W ,,TRÓJCE’’

"Już karnawał włożył maskę, drzwi otworzył z hukiem, z trzaskiem!
Wpadł jak wicher do pokoju! W czym? W karnawałowym stroju!
- Cześć! Przybiegłem w odwiedziny! Mam wstążeczki i cekiny,
nut wesołych dwie kieszenie i do TAŃCA ZAPROSZENIE."
(Dorota Geller)

                   

W okresie karnawału tradycją naszej szkoły jest organizowanie zabaw w klasach I-III, która w tym roku odbyła się 24 stycznia. Rodzice i dzieci wraz z wychowawcami przygotowywali się do imprezy przez kilka dni.
W karnawałowy nastrój wszystkich uczestników zabawy wprowadziły ulubione przeboje muzyczne przygotowane przez Pana Jarosława Wesołowskiego.
                    Dzieci przebrane w różnokolorowe stroje karnawałowe wprost szalały w rytm znanych przebojów. W przerwach między tańcami organizowane były ciekawe konkursy. Dla wszystkich bawiących się przygotowany został poczęstunek w postaci pizzy, pączków, ciasteczek, cukierków oraz słodkich soczków, których sponsorami byli ich rodzice. Wszyscy bawili się wspaniale. Niestety na kolejne ,, karnawałowe szaleństwo’’ musimy czekać, aż do przyszłego roku!

NAJNOWSZE WYDARZENIA

Prev Next
Copyright © 2013. SP3 Rypin Rights Reserved.


Facebook youtube