ZABAWA KARNAWAŁOWA W ,,TRÓJCE’’

"Już karnawał włożył maskę, drzwi otworzył z hukiem, z trzaskiem!
Wpadł jak wicher do pokoju! W czym? W karnawałowym stroju!
- Cześć! Przybiegłem w odwiedziny! Mam wstążeczki i cekiny,
nut wesołych dwie kieszenie i do TAŃCA ZAPROSZENIE."
(Dorota Geller)

W okresie karnawału tradycją naszej szkoły jest organizowanie zabaw w klasach I-III, która w tym roku odbyła się 24 stycznia. Rodzice i dzieci wraz z wychowawcami przygotowywali się do imprezy przez kilka dni.
W karnawałowy nastrój wszystkich uczestników zabawy wprowadziły ulubione przeboje muzyczne przygotowane przez Pana Jarosława Wesołowskiego.
                    Dzieci przebrane w różnokolorowe stroje karnawałowe wprost szalały w rytm znanych przebojów. W przerwach między tańcami organizowane były ciekawe konkursy. Dla wszystkich bawiących się przygotowany został poczęstunek w postaci pizzy, pączków, ciasteczek, cukierków oraz słodkich soczków, których sponsorami byli ich rodzice. Wszyscy bawili się wspaniale. Niestety na kolejne ,, karnawałowe szaleństwo’’ musimy czekać, aż do przyszłego roku!