^Na górę
 • 1 Witamy na naszej stronie
  Szkoła Podstawowa nr 3 w Rypinie jest miejscem, gdzie stwarza się warunki do nauki dla wszystkich dzieci. Przekazujemy wiedzę, kształtujemy umiejętności uczniów i rozwijamy zainteresowania, motywując uczniów do rzetelnej i systematycznej pracy. Szkoła zapoznaje i uczy przestrzegania norm społecznych oraz pomaga rodzicom w procesie wychowania.
 • 2 W pracy nad kształtowaniem mądrości i dobroci przyświeca nam idea Jana Pawła II Patrona Szkoły: "W rodzinie i szkole nie może zabraknąć wychowania dla szacunku, dla życia, dla dobra i piękna ...".
  .
 • 3 Jesteśmy z dziećmi już od 1986 roku.
  Nasza filozofia nauczania to programy, które dostarczą naszym uczniom doskonałej wiedzy oraz rozbudzą w nich drzemiące talenty i nauczą kreatywnego działania. W naszej szkole panuje bardzo przyjazna atmosfera, dzięki której każde z dzieci czuje się docenione i zauważone. W czasie roku szkolnego staramy się współpracować także z rodzicami naszych dzieci, których opinie czy sugestie są dla nas bardzo istotne.
 • 4 Nasza szkoła:
  -dba o wszechstronny rozwój dziecka umożliwiający osiągnięcie dojrzałości szkolnej oraz sukcesu w szkole -prezentuje wysoki poziom pracy dydaktyczno-wychowawczej -kształtuje postawy dobra, tolerancji, poszanowania godności dziecka i człowieka -pielęgnuje patriotyzm oraz dziedzictwo kulturowe naszej dużej i małej Ojczyzny -prowadzi szeroką gamę atrakcyjnych, dodatkowych zajęć pozalekcyjnych
 • 5 Wspieramy dziecko w trudnej sytuacji rodzinnej i materialnej oraz pomagamy przezwyciężać niepowodzenia szkolne. Wspieramy rozwój ucznia, troszczymy się o jego bezpieczeństwo i zdrowie. Uwrażliwiając na piękno świata, wprowadzamy w świat kultury i sztuki. Uczymy szacunku i miłości dla tradycji i symboli naszej dużej i małej Ojczyzny.
  .
baner

  BEZPIECZNE FERIE 2018

                    W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi, mając na uwadze zapewnienie bezpiecznego wypoczynku uczniom Szkoły Podstawowej nr 3 Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Rypinie wraz z Komendą Powiatową Policji w Rypinie w dniu 6 lutego 2018 r. zorganizowały akcję pod hasłem ,, Bezpieczne ferie”. Celem tej akcji było zachowanie bezpieczeństwa i ostrożności podczas zabaw zimowych na lodzie. Uczniowie zobaczyli ratownicze pokazy wykonywane przez ratowników- nurków. Szczególną uwagę zwrócono na grubość tafli lodowej jak zachować się podczas jej załamania i jak udzielać pomocy w razie tragedii. Akcja ta była przygotowana perfekcyjne ( ogrzewany namiot). Atrakcją dla młodszych dzieci była maskotka ,, Polinka’’ i upominki w postaci fosforyzowanych opasek i gier planszowych. Na zakończenie pokazu miłym akcentem była smaczna grochówka.
Za co organizatorom serdecznie dziękujemy!

NAJNOWSZE WYDARZENIA

Prev Next
Copyright © 2013. SP3 Rypin Rights Reserved.


Facebook youtube