^Na górę
 • 1 Witamy na naszej stronie
  Szkoła Podstawowa nr 3 w Rypinie jest miejscem, gdzie stwarza się warunki do nauki dla wszystkich dzieci. Przekazujemy wiedzę, kształtujemy umiejętności uczniów i rozwijamy zainteresowania, motywując uczniów do rzetelnej i systematycznej pracy. Szkoła zapoznaje i uczy przestrzegania norm społecznych oraz pomaga rodzicom w procesie wychowania.
 • 2 W pracy nad kształtowaniem mądrości i dobroci przyświeca nam idea Jana Pawła II Patrona Szkoły: "W rodzinie i szkole nie może zabraknąć wychowania dla szacunku, dla życia, dla dobra i piękna ...".
  .
 • 3 Jesteśmy z dziećmi już od 1986 roku.
  Nasza filozofia nauczania to programy, które dostarczą naszym uczniom doskonałej wiedzy oraz rozbudzą w nich drzemiące talenty i nauczą kreatywnego działania. W naszej szkole panuje bardzo przyjazna atmosfera, dzięki której każde z dzieci czuje się docenione i zauważone. W czasie roku szkolnego staramy się współpracować także z rodzicami naszych dzieci, których opinie czy sugestie są dla nas bardzo istotne.
 • 4 Nasza szkoła:
  -dba o wszechstronny rozwój dziecka umożliwiający osiągnięcie dojrzałości szkolnej oraz sukcesu w szkole -prezentuje wysoki poziom pracy dydaktyczno-wychowawczej -kształtuje postawy dobra, tolerancji, poszanowania godności dziecka i człowieka -pielęgnuje patriotyzm oraz dziedzictwo kulturowe naszej dużej i małej Ojczyzny -prowadzi szeroką gamę atrakcyjnych, dodatkowych zajęć pozalekcyjnych
 • 5 Wspieramy dziecko w trudnej sytuacji rodzinnej i materialnej oraz pomagamy przezwyciężać niepowodzenia szkolne. Wspieramy rozwój ucznia, troszczymy się o jego bezpieczeństwo i zdrowie. Uwrażliwiając na piękno świata, wprowadzamy w świat kultury i sztuki. Uczymy szacunku i miłości dla tradycji i symboli naszej dużej i małej Ojczyzny.
  .
baner

  Walka ze smogiem- życia i środowiska wrogiem

W kwietniu został rozstrzygnięty Konkurs Plastyczny dla klas I- III oraz IV-VII pt. ,,Walka ze smogiem- życia i środowiska wrogiem”, będący eliminacją do konkursu na szczeblu miejskim.Jury w składzie- p. Anna Goślicka, Mariola Jankiewicz i Agnieszka Kloskowska przyznało następujące miejsca:

I MIEJSCE- LENA KLONOWSKA – klasa II A

II MIEJSCE- LAURA STANISZEWSKA- klasa II A

III MIEJSCE- MIKOŁAJ RYBAK-klasa I C

Wyróżnienia otrzymali:

LENA SOCHACKA- II A

EMILIA BYTNER- II A

GRACJAN CZAPIEWSKI- II A

MARYSIA BARANIECKA- II A

MIKOŁAJ HAŃCZYK- II A

JAN SKÓRZEWSKI- II A

BLANKA SADOWSKA- II A

MARIA SKONIECZNA- II A

ZOSIA DĘBOWSKA- I C

ZUZIA MILARSKA- II A

JAKUB KOZAKIEWICZ- II A

W klasach IV-VII komisja konkursowa w składzie- p. Nina Wojtowicz i p. Agnieszka Kloskowska wyróżniła prace trzech uczniów, które będą reprezentować szkołę podczas konkursu na szczeblu miejskim. Są to prace: Marii Rybak z klasy V a, Alicji Klonowskiej z klasy V c i Kacpra Makowskiego z klasy Vc.

Prace uczniów, którzy zajęli I, II i III miejsce w klasach I- III oraz wyróżnione prace uczniów klas IV- VII zostały przekazane na konkurs miejski.

Prace wyróżnione i pozostałe zostały wyeksponowane w ,, Galerii Małego Twórcy”, na parterze naszej szkoły. Zapraszamy do ich obejrzenia.

Konkurs przeprowadziły panie: A. Goślicka , M. Jankiewicz, A. Kloskowska, N. Wojtowicz.

NAJNOWSZE WYDARZENIA

Prev Next
Copyright © 2013. SP3 Rypin Rights Reserved.


Facebook youtube