Walka ze smogiem- życia i środowiska wrogiem

W kwietniu został rozstrzygnięty Konkurs Plastyczny dla klas I- III oraz IV-VII pt. ,,Walka ze smogiem- życia i środowiska wrogiem”, będący eliminacją do konkursu na szczeblu miejskim.Jury w składzie- p. Anna Goślicka, Mariola Jankiewicz i Agnieszka Kloskowska przyznało następujące miejsca:

I MIEJSCE- LENA KLONOWSKA – klasa II A

II MIEJSCE- LAURA STANISZEWSKA- klasa II A

III MIEJSCE- MIKOŁAJ RYBAK-klasa I C

Wyróżnienia otrzymali:

LENA SOCHACKA- II A

EMILIA BYTNER- II A

GRACJAN CZAPIEWSKI- II A

MARYSIA BARANIECKA- II A

MIKOŁAJ HAŃCZYK- II A

JAN SKÓRZEWSKI- II A

BLANKA SADOWSKA- II A

MARIA SKONIECZNA- II A

ZOSIA DĘBOWSKA- I C

ZUZIA MILARSKA- II A

JAKUB KOZAKIEWICZ- II A

W klasach IV-VII komisja konkursowa w składzie- p. Nina Wojtowicz i p. Agnieszka Kloskowska wyróżniła prace trzech uczniów, które będą reprezentować szkołę podczas konkursu na szczeblu miejskim. Są to prace: Marii Rybak z klasy V a, Alicji Klonowskiej z klasy V c i Kacpra Makowskiego z klasy Vc.

Prace uczniów, którzy zajęli I, II i III miejsce w klasach I- III oraz wyróżnione prace uczniów klas IV- VII zostały przekazane na konkurs miejski.

Prace wyróżnione i pozostałe zostały wyeksponowane w ,, Galerii Małego Twórcy”, na parterze naszej szkoły. Zapraszamy do ich obejrzenia.

Konkurs przeprowadziły panie: A. Goślicka , M. Jankiewicz, A. Kloskowska, N. Wojtowicz.