Dzień Matki w klasie 3c

W dniu 23 maja 2018r. w klasie 3c odbyły się z okazji Dnia Matki otwarte zajęcia dla rodziców. Na wstępie wychowawca klasy p. Anna Goślicka przywitała licznie przybyłych gości, a dzieci zaśpiewały piosenkę dla swoich mam.
Uczniowie aktywnie uczestniczyli w zajęciach. Chętnie wypowiadali się na temat swoich mam, o tym, jak są wspaniałe , za co należy im się podziękowanie i że bardzo je kochają .Do zajęć włączyli się również rodzice. Podczas spotkania nie zabrakło też konkursu, w którym zarówno mamy, jak i dzieci spisały się świetnie. Na zakończenie zajęć dzieci złożyły swoim mamom serdeczne życzenia i wręczyły własnoręcznie wykonane upominki .Czas spotkania minął bardzo szybko, ale przyniósł wszystkim wiele radości i pozostawi na pewno miłe wspomnienia.