UCZNIOWIE KLASY 1C i 3C NA ,,RANCHO pod OLSZYNĄ’’

W CIECHOCINKU

5 czerwca 2018r. dzieci z klasy I ,,c’’ i III , ,c’’ wyjechały na wycieczkę szkolną do Ciechocinka. Pierwszym etapem naszego wyjazdu było zwiedzanie Uzdrowiska z panią przewodnik. Zobaczyliśmy Park Zdrojowy , tężnie, zegar kwiatowy, amfiteatr, fontannę Jaś i Małgosia i wiele innych atrakcji. Był również czas na zakup pamiątek oraz zjedzenie pysznych lodów. Następnie tramwajami konnymi udaliśmy się do Ośrodka Sportów Konnych pod nazwą „ Rancho pod Olszyną ”. Dzieci zwiedziły mini zoo, spróbowały swoich sił w strzelaniu z wiatrówki oraz miały możliwość usiąść na grzbiecie konia i poczuć się jak prawdziwy dżokej. Wiele radości sprawiło pieczenie kiełbasek w ognisku. Po prawie czterogodzinnym pobycie na rancho pełni wrażeń i humoru bezpiecznie wróciliśmy do Rypina. Wycieczka była udana!