Bajkowy korowód - Dzień Dziecka

Bajkowym korowodem 4 czerwca 2018 r. młodsi uczniowie „Trójki” podsumowali projekt „Rok bajkowych postaci, a jednocześnie uczcili Dzień Dziecka. Dzieci, poprzebierane za bajkowe postacie, pod opieką nauczycieli ruszyły ulicami miasta. Każda klasa przygotowała transparenty zachęcające do czytania książek, kolorowe balony. Organizatorkami bajkowego korowodu były panie E. Sosińska i D. Wiśniewska. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za aktywny udział w projekcie.