Wizyta abp Mieczysława Mokrzyckiego w Trójce

18 września 2018 roku w naszej szkole gościliśmy arcybiskupa Mieczysława Mokrzyckiego, który był sekretarzem papieża Jana Pawła II . Ksiądz arcybiskup przywiózł do parafii św. St. Kostki relikwie naszego patrona. Po uroczystościach w kościele przyjechał do naszej szkoły . Przed popiersiem naszego patrona zgromadzili się pracownicy i uczniowie , którzy odśpiewali hymn szkolny. Arcybiskup pobłogosławił wszystkich zebranych, a następnie odwiedził Izbę Patrona gdzie wpisał się do kroniki.