Uczniowie klasy 1b i 1c na spotkaniu z wolontariuszką z fundacji „Zwierzętom Pomocne – Pomorskie”

20 listopada 2018 r. uczniowie klasy 1b i 1c wzięli udział w spotkaniu z p. Anną Kwiatkowską, która jest wolontariuszką w fundacji „Zwierzętom Pomocne – Pomorskie”. Głównym założeniem i celem było uwrażliwienie uczniów na los bezdomnych zwierząt oraz chęć kształtowania u dzieci gotowości niesienia pomocy bezbronnym i skrzywdzonym zwierzętom. Uświadomienie w jaki sposób sami mogą pomóc i wpłynąć na poprawę sytuacji zwierząt. Miłym akcentem było obdarowanie kolorowymi kartami edukacyjnymi i zakładkami uczestników zajęć.