Wizyta uczniów klasy 1,,c’’z SP nr3 w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Rypinie

W dniu 4 stycznia br. uczniowie klasy I ,,c’’ wraz z wychowawczynią odwiedzili Przedszkole Miejskie nr 2 w Rypinie. Przedszkolaki z grupy "Zuchy B" przywitały uczniów częścią artystyczną pt.,, Świąteczny czas’’ w strojach Śnieżynek i Mikołajów zaprezentowali wiersze, kolędy i piosenki o tematyce świątecznej. Niektórzy uczniowie z klasy pierwszej, byli absolwentami tego przedszkola i mile wspominają swój pobyt w nim. Wspólne zabawy integracyjne gospodarzy i gości przebiegały w miłej i wesołej atmosferze.
          Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem i zaproszeniem przedszkolaków do naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy Pani dyrektor przedszkola Annie Sosnowskiej a szczególnie Pani Annie Kopcewicz wychowawczyni grupy ,, Zuchy B’’ za stworzenie klimatu przyjaznej atmosfery.