Szkolenie w zakresie samoobrony przed atakiem psów

W dniu 15 lutego odwiedzili nas dwaj funkcjonariusze z czworonożnymi "przyjaciółmi’’. Pieski były przesympatyczne, przyjazne, sprawiły wiele radości uczestnikom spotkania.
Dzieci miały okazję dowiedzieć się, jak należy postępować w przypadku ataku psa nauczyły się tzw. bezpiecznej pozycji ,, żółwia’’. Pan policjant uświadomił młodym słuchaczom, że odpowiedzialność za czworonożnych ,, pupili’’ spada przede wszystkim na ich właścicieli. To oni muszą dbać o to, aby ich psy nie zagrażały bezpieczeństwu innym.
Na zakończenie spotkania dzieci podziękowały panom policjantom i ich czworonożnym partnerom za wspaniałe spotkanie, które zakończyło się pamiątkowym zdjęciem.