^Na górę
 • 1 Witamy na naszej stronie
  Szkoła Podstawowa nr 3 w Rypinie jest miejscem, gdzie stwarza się warunki do nauki dla wszystkich dzieci. Przekazujemy wiedzę, kształtujemy umiejętności uczniów i rozwijamy zainteresowania, motywując uczniów do rzetelnej i systematycznej pracy. Szkoła zapoznaje i uczy przestrzegania norm społecznych oraz pomaga rodzicom w procesie wychowania.
 • 2 W pracy nad kształtowaniem mądrości i dobroci przyświeca nam idea Jana Pawła II Patrona Szkoły: "W rodzinie i szkole nie może zabraknąć wychowania dla szacunku, dla życia, dla dobra i piękna ...".
  .
 • 3 Jesteśmy z dziećmi już od 1986 roku.
  Nasza filozofia nauczania to programy, które dostarczą naszym uczniom doskonałej wiedzy oraz rozbudzą w nich drzemiące talenty i nauczą kreatywnego działania. W naszej szkole panuje bardzo przyjazna atmosfera, dzięki której każde z dzieci czuje się docenione i zauważone. W czasie roku szkolnego staramy się współpracować także z rodzicami naszych dzieci, których opinie czy sugestie są dla nas bardzo istotne.
 • 4 Nasza szkoła:
  -dba o wszechstronny rozwój dziecka umożliwiający osiągnięcie dojrzałości szkolnej oraz sukcesu w szkole -prezentuje wysoki poziom pracy dydaktyczno-wychowawczej -kształtuje postawy dobra, tolerancji, poszanowania godności dziecka i człowieka -pielęgnuje patriotyzm oraz dziedzictwo kulturowe naszej dużej i małej Ojczyzny -prowadzi szeroką gamę atrakcyjnych, dodatkowych zajęć pozalekcyjnych
 • 5 Wspieramy dziecko w trudnej sytuacji rodzinnej i materialnej oraz pomagamy przezwyciężać niepowodzenia szkolne. Wspieramy rozwój ucznia, troszczymy się o jego bezpieczeństwo i zdrowie. Uwrażliwiając na piękno świata, wprowadzamy w świat kultury i sztuki. Uczymy szacunku i miłości dla tradycji i symboli naszej dużej i małej Ojczyzny.
  .
baner

Szkolenie w zakresie samoobrony przed atakiem psów

W dniu 15 lutego odwiedzili nas dwaj funkcjonariusze z czworonożnymi "przyjaciółmi’’. Pieski były przesympatyczne, przyjazne, sprawiły wiele radości uczestnikom spotkania.                                                                         
Dzieci miały okazję dowiedzieć się, jak należy postępować w przypadku ataku psa nauczyły się tzw. bezpiecznej pozycji ,, żółwia’’. Pan policjant uświadomił młodym słuchaczom, że odpowiedzialność za czworonożnych ,, pupili’’ spada przede wszystkim na ich właścicieli. To oni muszą dbać o to, aby ich psy nie zagrażały bezpieczeństwu innym.                                                                               
Na zakończenie spotkania dzieci podziękowały panom policjantom i ich czworonożnym partnerom za wspaniałe spotkanie, które zakończyło się pamiątkowym zdjęciem.
 

NAJNOWSZE WYDARZENIA

Prev Next
Copyright © 2013. SP3 Rypin Rights Reserved.


Facebook youtube