POWITANIE PIERWSZEGO DNIA WIOSNY W KLASIE 1,,C’’

Wiosna to najpiękniejsza pora roku, dlatego Pierwszy Dzień Wiosny jest bardzo radosny i wyczekiwany przez wszystkie dzieci. 21 marca uczniowie klasy 1 ,,c’’ zgodnie z tradycją pożegnali zimę i powitali upragnioną wiosnę. Tego dnia zajęcia rozpoczęliśmy od przygotowania plakatu o tematyce wiosennej, wspólnie omawialiśmy propozycje, żeby nasz plakat był ciekawy i pomysłowy. W tym dniu koleżanki z Uczniowskiego Samorządu przygotowały dla nas ciekawe konkursy, zagadki i rebusy na temat,, Co wiemy o wiośnie?’’. Na wesoło zaprezentowaliśmy swoje umiejętności i wiedzę o wiośnie. Zajęcie było ciekawe i pouczające. Dzień, w którym pożegnaliśmy zimę, a powitaliśmy wiosnę upłynął w miłej atmosferze.