XIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY O ZŁOTE PIÓRO BURMISTRZA

27. września w piątek o godz. 13.00 odbył się
XIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY O ZŁOTE PIÓRO BURMISTRZA.
Uczniowie zmagali się w trzech kategoriach wiekowych: klasy III-IV, klasy V-VI oraz klasy VII-VIII. Dyktando oraz konkurencje sprawdzające znajomość zasad ortograficznych przygotowały panie: Wiesława Stawska oraz Magda Kozubowicz.

Oto wyniki:
W kategorii klas III-IV
I miejsce Jakub Tadajewski SP1;
II miejsce Nina Kozubowicz IVa SP3;
III miejsce Tymon Zieliński SP1.

W kategorii klas V-VI
I miejsce Inga Żołnowska VI e SP3,
II miejsce Aleksandra Kubicka SP1,
III miejsce Michalina Zaniecka SP1.

W kategorii klas VII-VIII
I miejsce Mateusz Becmer VIIIc SP3,
II miejsce Sandra Becmer VIIIc SP3,
III miejsce Martyna Gujska SP1.