Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/mediarypin1/ftp/sp3/images/2019sp2020/dtb
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2019sp2020/dtb

IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

4 października 2019 roku obchodziliśmy w szkole IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia pod hasłem ,, Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają,,. Społeczność szkolna z okazji tego święta wysłuchała audycję przygotowaną przez Otylię Ciborską i Aleksandrę Zarzycką z klasy 8A pod opieką p.Sroki . Ponadto uczniowie klas 4a, 5e, 6a, 6b, 7a i 8a podczas zajęć matematyki przystępowali do egzaminu ze znajomości tabliczki mnożenia, utrwalali ją przez grę w Bingo oraz zabawne rymowanki i piosenki. Zabawa, doby humor i chęć do zdobywania certyfikatów trwała do końca dnia.

{gallery}2019sp2020/dtb{/gallery}