Ślubowanie Klas Pierwszych

21 września w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Szkole Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych. W tym wyjątkowym dniu pierwszoklasistom poza dyrekcją, nauczycielami i rodzicami towarzyszyli zaproszeni goście: Proboszcz Parafii pw. Św. Trójcy Ks. dr Andrzej Krasiński, Paweł Grzybowski Burmistrz Miasta Rypin, Sławomir Malinowski - Przewodniczący Rady Miasta Rypin, Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Rypin Barbara Górecka oraz Radni Rady Miasta Rypin: Alicja Federowicz, Tadeusz Dworzyński, Waldemar Murawski, Henryk Żywocki, a także dyrektorzy i wychowawcy miejskich przedszkoli. Nim pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły, nie zabrakło występu artystycznego w wykonaniu uczniów. Wszystkim pierwszoklasistom serdecznie gratulujemy wstąpienia w szeregi szkolne oraz życzymy wielu sukcesów i powodzenia na każdym etapie kształcenia.