Spotkanie Opłatkowe

Święta Bożego Narodzenia otacza szczególna aura, której wszyscy oczekujemy. Ich wyjątkowość nie wynika jedynie z atmosfery przygotowań świątecznych, czy zapachu choinki. Wyjątkowość tych Świąt polega na tym, że pozwalamy, by w trakcie ich trwania czas płynął wolniej, bez pośpiechu i hałasu codzienności. To czas radości, miłości i serdecznych życzeń. Taki właśnie charakter miało spotkanie opłatkowe, które odbyło się 19.12.2019r.
Uroczystość została poprzedzona przedstawieniem bożonarodzeniowym pt. „Jest taki dzień, w którym gasną wszelkie spory…” Po inscenizacji głos zabrali zaproszeni goście oraz pani dyrektor Małgorzata Kuźmińska, która podziękowała za przygotowanie jasełek uczniom i nauczycielom oraz złożyła życzenia świąteczne całej wspólnocie szkolnej.
Spotkane opłatkowe przebiegło w podniosłej i uroczystej atmosferze. I choć Wigilia Bożego Narodzenia przypada za kilka dni, my przeżywaliśmy te chwile w naszej wspólnocie po to, aby przenieść ten radosny nastrój do swoich rodzinnych domów.