^Na górę
 • 1 Witamy na naszej stronie
  Szkoła Podstawowa nr 3 w Rypinie jest miejscem, gdzie stwarza się warunki do nauki dla wszystkich dzieci. Przekazujemy wiedzę, kształtujemy umiejętności uczniów i rozwijamy zainteresowania, motywując uczniów do rzetelnej i systematycznej pracy. Szkoła zapoznaje i uczy przestrzegania norm społecznych oraz pomaga rodzicom w procesie wychowania.
 • 2 W pracy nad kształtowaniem mądrości i dobroci przyświeca nam idea Jana Pawła II Patrona Szkoły: "W rodzinie i szkole nie może zabraknąć wychowania dla szacunku, dla życia, dla dobra i piękna ...".
  .
 • 3 Jesteśmy z dziećmi już od 1986 roku.
  Nasza filozofia nauczania to programy, które dostarczą naszym uczniom doskonałej wiedzy oraz rozbudzą w nich drzemiące talenty i nauczą kreatywnego działania. W naszej szkole panuje bardzo przyjazna atmosfera, dzięki której każde z dzieci czuje się docenione i zauważone. W czasie roku szkolnego staramy się współpracować także z rodzicami naszych dzieci, których opinie czy sugestie są dla nas bardzo istotne.
 • 4 Nasza szkoła:
  -dba o wszechstronny rozwój dziecka umożliwiający osiągnięcie dojrzałości szkolnej oraz sukcesu w szkole -prezentuje wysoki poziom pracy dydaktyczno-wychowawczej -kształtuje postawy dobra, tolerancji, poszanowania godności dziecka i człowieka -pielęgnuje patriotyzm oraz dziedzictwo kulturowe naszej dużej i małej Ojczyzny -prowadzi szeroką gamę atrakcyjnych, dodatkowych zajęć pozalekcyjnych
 • 5 Wspieramy dziecko w trudnej sytuacji rodzinnej i materialnej oraz pomagamy przezwyciężać niepowodzenia szkolne. Wspieramy rozwój ucznia, troszczymy się o jego bezpieczeństwo i zdrowie. Uwrażliwiając na piękno świata, wprowadzamy w świat kultury i sztuki. Uczymy szacunku i miłości dla tradycji i symboli naszej dużej i małej Ojczyzny.
  .
baner

XIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY O ZŁOTE PIÓRO BURMISTRZA

27. września w piątek o godz. 13.00 odbył się
XIII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY O ZŁOTE PIÓRO BURMISTRZA.
Uczniowie zmagali się w trzech kategoriach wiekowych: klasy III-IV, klasy V-VI oraz klasy VII-VIII. Dyktando oraz konkurencje sprawdzające znajomość zasad ortograficznych przygotowały panie: Wiesława Stawska oraz Magda Kozubowicz.

Oto wyniki:
W kategorii klas III-IV
I miejsce Jakub Tadajewski SP1;
II miejsce Nina Kozubowicz IVa SP3;
III miejsce Tymon Zieliński SP1.

 

W kategorii klas V-VI
I miejsce Inga Żołnowska VI e SP3,
II miejsce Aleksandra Kubicka SP1,
III miejsce Michalina Zaniecka SP1.

W kategorii klas VII-VIII
I miejsce Mateusz Becmer VIIIc SP3,
II miejsce Sandra Becmer VIIIc SP3,
III miejsce Martyna Gujska SP1.

NAJNOWSZE WYDARZENIA

Prev Next
Copyright © 2013. SP3 Rypin Rights Reserved.


Facebook youtube